Connect with us

Sports

Week 50 Pool Result For Saturday 18th June 2022 – Pool Tips

Published

on

week 51 pool result 2022

Week 50 Pool Result For Saturday 18th June 2022 – Pool Tips

Welcome to Flippstack, we have compiled the latest week 50 football matches UK pool results for UK football 2022 from your trusted and reliable source.

These are classified pool results for this weekend’s pool fixtures, week 50 pool result 2022, and all pool results to keep you updated on what this week’s pool coupon fixtures look like.

Please note the following indications;

  • N.SD – No Score Draw
  • SD – Score Draw
  • Home – Home Win
  • Away – Away Win
  • EKO – Early Kick-off 
  • LKO – Late Kick-off 
  • PP – Panel

Week 50 Pool Result: Below are the classified pool fixtures, classified pool result, week 50 pool fixtures, week 50 pool result 2022, and all pool results from the pool agent.

Week 50 Pool Result For Saturday 18th June 2022

                                Pool Result HT FT Status
1 Northbridge Manly U. -:- -:- Saturday
2 Sydney FC Sutherland S. -:- -:- Sunday
3 Sydney O. Marconi S. -:- -:- Sunday
4 Sydney U. Blacktown C. -:- -:- Sunday
5 Central C. Spirit FC -:- -:- Sunday
6 Hakoah S. St George C. -:- -:- Saturday
7 Hills Utd. Bonnyrigg W. -:- -:- Saturday
8 SD Raiders Blacktown S. -:- -:- Saturday
9 St George FC Northern T. -:- -:- Saturday
10 W. Sydney Mounties W. -:- -:- Saturday
11 Brisbane R. Moreton B. -:- -:- Sunday
12 Gold Coast U. Olympic F.C. -:- -:- Saturday
13 Lions FC Brisbane C. -:- -:- Saturday
14 Sunshine C.W. Capalaba -:- -:- Sunday
15 Brisbane S. Sunshine C. -:- -:- Sunday
16 Magpies C. Western P. -:- -:- Saturday
17 Mitchelton Caboolture -:- -:- Sunday
18 Rochedale R. SWQ Thunder -:- -:- Saturday
19 Dandenong T. Pt Melbourne -:- -:- Saturday
20 Eastern L. Dandenong C. -:- -:- Saturday
21 Heidelberg U. Melbourne K. -:- -:- Sunday
22 Hume City S. Melbourne -:- -:- Saturday
23 Oakleigh C. Altona M. -:- -:- Saturday
24 Moreland C. Northcote C. -:- -:- Saturday
25 N. Geelong W. Langwarrin -:- -:- Saturday
26 Werribee C. Brunswick C. -:- -:- Saturday
27 Armadale Sorrento -:- -:- Saturday
28 Balcatta F. Athena -:- -:- Saturday
29 Perth Stirling L. -:- -:- Saturday
30 Perth Glory Inglewood U. -:- -:- Saturday
31 Perth RedStar Bayswater C. -:- -:- Saturday
32 Ad. Comets Adelaide C. -:- -:- Saturday
33 Adelaide U. Campbelltown -:- -:- Sunday
34 Metro Stars Cumberland U. -:- -:- Saturday
35 Sturt L. S. Adelaide -:- -:- Saturday
36 W.T Birkalla Adelaide O. -:- -:- Saturday
37 White City Croydon K. -:- -:- Saturday
38 Adamstown Maitland -:- -:- Saturday
39 Cooks Hill U. Broadmeadow -:- -:- Saturday
40 Edgeworth E. Weston W. -:- -:- Sunday
41 L. Macquarie Valentine -:- -:- Sunday
42 Lambton J. Charlestown -:- -:- Saturday
43 Clarence Z. Kingborough L. -:- -:- Saturday
44 Devonport C. Olympia W. -:- -:- Saturday
45 S. Hobart Glenorchy K. -:- -:- Saturday
46 Gungahlin U. Belconnen U. -:- -:- Sunday
47 Monaro P. Canberra C. -:- -:- Saturday
48 O’Connor K. Tigers FC -:- -:- Saturday
49 W. Canberra Canberra O. -:- -:- Saturday
Advertisement

Trending